dodruk kredytu

Nie mam nic gorszego niż dodruk pieniędzy, które mają pokrycie tylko w otaczającym go powietrzu. I znowu okazuje się ze miałem rację biorąc kredyt we Frankach ..kurs PLN/Euro poniżej 4 zł (już przy 4,05) to początek końca wzrostu gospodarczego Polski.
…a chochoły tańczą i świecą po oczach słupkami i „mocarną” złotówką. Kredyty we frankach były udzielane w PLN Banki zrobiły oszustwo a rząd Polski na to pozwala. Umowy te zawierają klauzule niedozwolone z Polskim Prawem. PKO BP SA wprowadził ujemny LIBOR oraz zmniejszył spread. Rata (w moim przypadku) jest praktycznie taka, jak przed skokiem franka. Czy inne banki też tego dokonały? Ale to nie chodzi o to, to chodzi o to,że Banki nie miały tyle na stanie franka, żeby udzielać kredytu we frankach, pożyczały sobie od innych Banków.Gdzie jest sprawiedliwość nie odwracajcie kota ogonem w szybkich pożyczkach. Jak można pożyczać coś czego się niema inne zabezpieczenia nie maja prawa wchodzić w grę, albo franki mam albo nie mam, żeby je spłacać we frankach. w jakim ty świecie żyjesz. Banki żyją z „pożyczania” czegoś czego nie maja. Każdy kredyt to kreacja pieniadza. Żaden bank nie pożycza pieniędzy które ma. Banki udzielajac kredytu poniekąd drukują pieniadze. Robią to czego ty sam w domu zrobić nie mozesz. Ludzie oczywiście oddają rzeczywiste pieniadze, przynajmniej w teorii. Problem w tym ze po oddaniu kredytu te wykreowanie pieniądze znikaja co oznacza mniej gotówki na rynku. Dlatego tez banki aby wznowić zapotrzeba wanie na kredyty obnizaja stopy.
za 10K dolarów które banki rzeczywiście posiadaja, banki „pożyczają” inaczej kreują ok 100k. Takimi głupawymi komentarzami na pomoc nie mają co liczyć. Oczywiście nie dotyczy to tych, którzy taką pomoc już otrzymuja (programy Mieszkanie dla Młodych i Rodzina na Swoim). Pozostali musieliby się zorganizować tak dobrze jak frankowicze, ale chyba ich na to nie stać, więc niech banki ich dymają dalej szybkie pożyczki w Radomiu. Co zaś się tyczy twego durnowatego zapytania to możesz przedstawisz chociaż jedną oficjalną prośbę/petycję, żądanie itp. skierowaną przez frankowiczów do państwa o pomoc? Widać masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem, a jest to sprawność wymagana już na egzaminie kończącym szkołę podstawową. Frankowicze żądają jedynie przestrzegania prawa tzn. likwidacji w umowach klauzul niedozwolonych i przestrzegania przez banki prawomocnych wyroków sądowych. Dotarło?