kasa w skoku- szybka pożyczka

Czy Kasa Stefczyka to jeszcze SKOK ? Ostatnia reklama w TVP i tekst lektora „Są banki i SKOK-i gdzie jest dużo formalności w Kasie Stefczyka szybko uzyskasz pożyczkę. Jest to negatywna reklama wobec konkurencji i wprowadza w błąd. POWINIEN zająć się tym UOKiK oraz KNF, to nie jest żaden bank, to jest lichwiarska instytucja finansowa, parabank, gorszy od providenta, tu chociaż są jasne zasady, bierzesz 2 tysiące, spłacasz 3720, a w skoku są odsetki od kredytu i od odsetek odsetki.Zadłużając się w tym ‚banku’ to zadłużenie nie ma końca pożyczki szybkie w Radomiu, a jak wystąpi opóźnienie, to czeka juz kancelaria adwokacka, która głucha jest na argumenty dłużnika, według nich wierzyciel ma rację i jest w prawie domagać się tych złodziejskich odsetek ( wysłałam 7 pism drogą mailową i na wszystkie otrzymałam identyczną odpowiedź) Ja nie neguję zadłużenia i szybkich pożyczek Radom, ale w myśl jakiego prawa mam darować skokowi 13 tysięcy złotych?, które według skoku to odsetki od odsetek za szybką pożyczkę Radom. Kasa Stefczyka to jedna z ponad 50 różnych spółdzielczych kas. Działa na rynku niezależnie, podobnie zresztą jak inne SKOK-i czy banki, o czym informuje przekaz reklamowy. Celem przekazu nie jest oczywiście negowanie działań innych instytucji rynku finansowego, a zaakcentowanie atutów Kasy Stefczyka. Przypominam również, że Kasa Stefczyka, podobnie jak wszystkie SKOK-i i banki, podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.  Kredyt mam spłacony została linia którą spłacam od dwóch lat teraz sobie potrącają na niby zaległości w kredycie który dawno jest spłacony.byłem w oddziale tam nic nie wiedzą o zaległościach u nich konto mam na zero ale mam płacić dla mojego dobra ludzie nie idźcie do SKOKU oni was wykończą a ciężko jest się uwolnić od tej kuli u nogi szybka radom wierzcie mi. Mam całkiem świeżą sprawę z tą firmą. Chciałem uzyskać kredyt na spłatę moich kart kredytowych i limitu w koncie. Złożyłem wniosek wraz z zaświadczeniem o zarobkach.Następnego dnia już z rana poinformowało mnie kierownictwo że było 8 telefonów ze SKOKu w mojej sprawie – kilka z oddziału i kilka z centrali.Osoby dzwoniące z centrali informowały że pojawi się w firmie osoba do wereyfikacji.Rzeczywiście kilka godzin później pojawił się pan z firmy windykacyjnej która poza wiadomymi usługami świadczy dla SKOKu również usługę sprawdzania wiarygodności klienta w terenie.
Pan zażądał oprócz potwierdzenia zaświadczenia wglądu w moją umowę o pracę , druków RMUA i kilka innych dokumentów firmowych między innymi jakieś wpisy do rejestrów , nadania numerów REGON czy NIP itp.Oprócz tego chciał wykonać zdjęcia firmy.
Oczywiście ani dział księgowy ani szef nie zgodzili się na takie wnikanie w dokumentację firmy i jedynie mogli potwierdzić zgodność oświadczenia o zarobkach z prawdą.
Tego samego dnia dowiedziałem się od mojego ojca że z nim również kontaktował się ktoś ze Skoku i wypytywał o mnie ( ojciec kilka lat temu miał tam pożyczkę stąd mieli dane)
Niestety dwa dni później dowiedziałem się o odrzuceniu wniosku na szybką pożyczke Radom. Powód : „brak poprawnej weryfikacji w zakładzie pracy” Oczywiście w oddziale i na infolini nikt więcej nic nie powie a z centralą można korespondować w tej sprawie jedynie za pomocą tradycyjnej poczty.
Ale to nie koniec. Kilka dni później do firmy dzwoni POLICJA i prosi o kontakt z szefem. Jak się dowiedziałem Szef ma zgłosić się na komendzie w sprawie potwierdzenia zgodności swojego podpisu na zaświadczeniu które oddałem do SKOKu.(podejrzewamy że Skok oddał ten dokument gdyż podejrzewa że sam sfałszowałem podpis w szybkiej pożyczce w Radomiu a zrobili to jak mi się wydaje gdyż osoba weryfikująca musiała nie najlepiej opisać to jak została potraktowana w firmie ) Jak to się skończy poinformuję później.Oczywiście szef osobiście podpisywał mi to zaświadczenie na pożyczkę Radom, ale cała sytuacja spowodowała wiele nerwowych reakcji i moje „akcje ” w firmie chyba dość spadły , dlatego przestrzegam inne osoby jeśli mają zamiar się zgłosić do Stefczyka że mogą czekać je podobne sytuacje.