spłata

Kredito24 – po około dwóch tygodniach na stronie naszego profilu pojawia się opcja „spłać w ratach”, wtedy warto wpłacić pierwszą ratę, co oznacza naszą zgodę na układ ratalny.
Vivus po ok 30 dniach sam proponuje raty, trzeba wtedy do nich dzwonić, ale zazwyczaj narzucają wys. raty plus termin wpłat plus trzeba zapłacić 20% kwoty pożyczki za układ ratalny.
Pandamoney to wytwór kredito więc powinni też się zgodzić. Muszę powiedzieć, że Pożyczkomat mnie mile zaskoczył, Po około dziesięciu dniach od terminu spłaty pożyczki, po zalogowaniu widnieje „nowy plan spłat”, gdzie można wybrać: wysokość raty , ilość rat, dzień miesiąca, na który ma przypadać rata i wcale nie doliczają sobie dodatkowych kosztów. Tylko napisane jest, że należy wpłacić niezwłocznie pierwszą ratę. Przez 3 miesiące prosiłam ich o możliwość spłaty ratach, ciągle odmiwiali, więc opłacałam przedłużenia. W końcu opóźniłam się z wpłatą o 15 dni i dostałam sms z informacją zeby zalogować się na stronie bo tam czeka nowy plan spłat. Rozłozyli mi na raty cały dług, bez żadnych odsetek.
Teraz walczę z Lendon, na razie są nieugięci.